| Ionutz_2646 a întrebat:

Sall am o rugaminte spuneti-mi si mie alte magazine de adidasi sport, originali desigur... in afara de intersport, leonardo, aggax. Dau funda big grin
a si mai am o intrebare sunt bune produsele de la magazinele pe care le-am enumerat, la raport pret/calitate ma refer.

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Incearca on line pe http://www.magsport.ro/, sunt de calitate si mai ieftine ca la altii. Baiatu este din Galati si tii schimba daca nu-ti vin, nu ca altii.

| fanJBfan a răspuns:

Toate sunt bune... cel mai bine du-te in mallwinking fundita?:d