| smile14 a întrebat:

Sall am privit un film la tv dar mi-a placut mult asta s-a intimplat de mult.Filmul este despre 2 tineri intr-o luna de miere sau ceva de genul si care s-au pornit cu o barca in mijlocul oceanului si sau scufundat in apa cu scafandri dar dupa asta barca s-a dus iar cei doi tineri au ramas fara de mincare in mijlocul oceanului baiatul a murit muscat de rechini iar fata a fost vazuta de un elecopter spuneti-mi va rog cum se numeste filmul? Pleaze

2 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Nu e un film e un documentar pe discovery eu asa stiu din povestea ta ca am vazut si eu ceva asemanator pe discovery.

| RoxxuInna a răspuns:

Nu stiu.nu sttiu din astea.lol