| BeautifulAngel a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare.Am Windows 7 si nu stiu unde imi apare Cd.(nu apare cand il bag pe desktop). Am cautat asa in mare si nu am gasit.As dori sa imi spuneti unde ar trebui sa intru ca sa gasesc Cd-ul.
funda!

1 răspuns:
| McQuiz a răspuns:

Ai postat intrebarea asta de ceva timp si se pare ca numeni nu a raspuns la ea.
Ei bine, acum am dat peste ea la intamplare, si..desi cred ca deja ai gasit unde este CD pe Windows 7, tot o sa iti spun. big grin
Trebuie sa dai in My Computer si acolo o sa iti apara DVD-RW Drive, insa atunci cand bagi CD/DVD-ul respectiv, o sa apara numele CD/DVD-ului.
Sper ca ti-am fost de ajutor.winking