| addict a întrebat:

Sall am si eu un site si am nevoie de pareri care vreti sa ma ajuta-i dati un click http://myownstile.ucoz.com/ si faceti-va un cont si puneti commuri la statusuri poze bancuri moda etc plz dau fundita la primul care intra pe site si face cont iar la restul dau vot :)

1 răspuns:
| perry_8917 a răspuns:

In primul rand site-ul nu va avea utilizatori deoarece nu are nimic nou fata de celalate siteuri. Mai exista mii de alte site-uri la fel.Trebuie sa faci ceva unic ca sa ai succes. In al doilea rand e pe un freehost si e plin de reclame. Daca vrei sa te tii de asa ceva iti cumperi un domeniu gen myownstile.ro sau. com