| aditzuca a întrebat:

Sall, Am un telefon nokia, Nu prea stiu ce model e... Am primit un apel de la un dubios si cand am inchis sa ma uit la NR nu aparea nr care m-a sunat ultimul, de ce s-a intamplat si cum pot vedea numarul?

1 răspuns:
| EvolutionDeejay a răspuns:

Pai in telefoane de obicei se gaseste obtiunea send id number sau etc. in fine mai pe scurt te-a sunat cu nr ascuns.
si da pai vedea cine e te duci la operatoru tau platesti o taxa si iti va spune ce nr te-a suant si apoi nah vezi u. dca e la abonament nu iti va spune numele ci doar nr sper ca ti-am fost de ajutor