| 1Joker1 a întrebat:

Sall. Are ceva daca instalez si dezinstalez jocuri si aplicatii pe tableta ......Adica se strica soft-ul am android 4.1.

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Nu, normal ca nu are nimic. E ca si la calculator, daca dezinstalezi ceva se strica? Ba chiar din potriva, il poate ajuta sa ruleze mai rapid si mai clean.
Poti repeta acest proces la nesfarsit, nu are cum sa se strice... cel putin din aceasta cauza in niciun caz, numai sa nu ai ghinionul sa nu iei vreun virus de la vreo aplicatie.

1 răspuns:
| Budincăăă a răspuns:

Nu.
Funda? big grin