| pinklov3 a întrebat:

Sall! Caut si eu un joc care il jucam cand eram mica nu mai stiu cum se juca este unul vechi in care trebuia sa gasesc niste lucruri gen: lipici, cheie, pioneze etc si sa le pun unui barbat in: farfurie, in pat, sa ii deschid cusca porcului etc. nu m ai stiu cum se numea plsss HELP! funditzzza :d

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Neighbours from hell 1, 2, 3 e un copil care face farse unui bătrân. E super. Sunt sigură că e el iar partea a 2a este în vacanţa pe o barcă iar a 3a este la servici (cred).

1 răspuns:
| Foxitaa a răspuns:

Imi poti spune si mie unde pot sa il joc? si eu il cautsadimi placea atat de muult