| ale_8755 a întrebat:

Sall.cine stie ceva diete de slabit? plz.big grin sau cum sa slabesty repede!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ale, încearcă să ţii post! Suntem în postul Crăciunului, renunţă până la Crăciun la carne şi orice produs din carne, la brânzeturi, lapte, unt, ouă. Mergi pe legume şi fructe, gătite sau proaspete, sub forma de salate. Redu pâinea, taie dulciurile şi pastele făinoase. Fă gimnastică, aleargă zilnic măcar o jumătate de oră. Cântăreşte-te abia după ce trec zece zile. Scrie-mi, te rog, rezultatele. Succes!
Te invit pe website-ul meu http://www.lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!