| Ghinionist134 a întrebat:

Sall

Credeti ca mai exista in ziua de azi Fete care iubesc un baiat in adevaratul sens al cuvantului,nu fiindca acel baiat are bani, arata bine etc?
Sau mai sunt fete modeste?
Ma refer la acelea care nu-si fac poze in oglinda cu privire de curv... (stiti la ce ma refer)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar tu ai iubi o fata care arata urata rau de tot? de ce ar iubi o fata un barbat care are un aspect urat? ceva trebuie sa te atraga la o persoana fizicul ei in mod special, pe tine ce te atrage? frustrarile astea nu sunt deloc bune sa stii, si tu ai interese vrei una frumoasa tu care nu arati frumos pai nu esti ipocrit? scuze de jignire da e un adevar, nu fi ipocrit si fi sincr cu tine, viata e o selectie naturala cei mai buni merg inainte cei slabi se plang pe internet vad

| Doub a răspuns:

Curv# suferă de strabism? Sau cum deosebeşti tu privirile?

| WaterDrop a răspuns:

Ele sunt asa cum le-au facut barbatii sa fie.Deci pe ei ar trebui sa dai vina.

| RagnarokR a răspuns:

Da, am cunoscut mai multe astfel de fete, decat tipi care isi pot tine pantalonii pe ei atunci cand apare tentatia.

| 141414 a răspuns:

Pentru fiecare exista cineva. Daca esti foarte nereusit vei gasi o fata foarte nereusita cu care sa faci copii nereusiti. Totusi nu trebuie sa te complaci in defectele tale, ci sa iti exploatezi calitatile.
Iar fetele care sunt doar interesate sunt cu baieti pe masura. Daca ii arati fetei bani, vede bani, daca ii arati un caracter frumos, vede un caracter frumos si asa mai departe.
Oricine poate fi cu oricine, trebuie sa te intrebi ce vrei, iar daca tu nu te lasi pacalit de dorintele tale, nici de ea nu vei fii.
Cu totii suntem capabili sa iubim, dar aceasta capacitate se dezvolta diferit. Din experienta, pot spune ca cei cu mai multe probleme sunt mai capabili, desi s-ar zice sa ne ferim de ei, cand in realitate copiii fericiti fara griji iubesc mai superficial.
Mult succes! Ai incredere in tine! Pace!

| Cristina13579 a răspuns:

Da, sunt, inca multe. Dar tocmai aceste fete sincere si modeste nu au iubiti/ prieteni.
Crede-ma, ai avea o iubita sincera si modesta daca ai observa aceste fete. Problema e la tine, tu vezi doar curv*, pentru ca o curv* iti doresti.
Si ca un detaliu in plus, nu toate fetele care isi fac poze cu botic sau chestii de genul, sau care se imbraca elegant/frumos/sexy sunt curv*.
Si daca esti si tu bun si sincer, asa cum vrei ca fetele sa fie, sigur nici ele nu se vor mai concentra doar pe aspect si bani.
Iti urez succes!