| Einformatii a întrebat:

SAll! cum se pune"Idle"la yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Dai sus la obtiunile listei de messenger
Messenger->preferences->privacy->idle status si pui un minut.

8 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Se pune singur dupa vreo 15 minunte aproxativ.

| LoveIsForFree a răspuns:

Heei.
Idle inseamna inactiv."Idle'lul nu se poate punesad.Can lasi calculatorul sa mearga si nu faci nimic dupa putin timp se pune idlebig grin.Si pe urma jos scrie[1 minut 2 minute]depiinde cat nu ai fost la calculator:*.
Sper ca ai inteles.Byeeewave.

| yinna a răspuns:

Idle nu se pune, apare el daca lipsesti mai mult timp de la calculatorwinking dar pentru asta trebuie sa ai screen saver!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut, intrii pe mess, sus in stanga dai asa: Messenger/Preferences apoi in partea stanga alegi categoria Privacy, apoi in partea dreapta la Idle Status sa fie bifat Show me as "idle" if i don't use the computer for: si in casuta alegi in cate minute vrei sa iti apara idle daca nu folosesti computerul. bafta

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Scuze, la sfarsit sa nu uiti sa dai apply si ok. big grin

| Marius0012 a răspuns:

Idle intra dupa o perioda de tim setata la "preferane"sper ca ti-am fost de ajutor

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Pai idle nu iti pui u ci apare cand nu mai misti mouseul o perioada pe care ti-o alegi accesand meniul messenger-preferences-privacy si mai departe te descurci... sper ca ti-am fost de folosbig grin

| Skizza a răspuns:

Pai...Depinde la cate minute este setat daca este setat sa se puna la un minut ...atunki lasa mouse'ul nemiskat un minut
Daca este la 15 minute, sau mai mare ori mai mik atunci, ori seteaza'l ori asteapta