| yoyoyoyo_1232 a întrebat:

Sall. De 2 zile ma doare burta taree rau de tot am si vomitat. am diaree! ce fac?

5 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Poate ai mancat ceva care nu ti-a priit sau era expirat...mergi la doctor daca te mai simti rau.

| miranda a răspuns:

Poate ai ceva infectie. Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor. Este o sa te ajute mult mai bine decat noi.

| AdY a răspuns:

Ce faci ce faci... DUTE LA MEDIC! nu lasa situatia sa se agraveze. Credeam si eu ca trece de la sine dar din cauza ca nu m-am dus din timp la medic am stat 2 saptamini in spital.

| AlexGame a răspuns:

Posibil ai mancat ceva stricat sau expirat.Ia Tranzactiv sau Digesduo pentru burta si o sa-ti treaca.

| DianaGlamorous a răspuns:

Sa o pastila de la famacie rolling on the floor))))))))! Sau du-te la doctor laughing)!