| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Deci nu inteleg un lucru:de ce toata lumea il uraste pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

Pai...unii il urasc pentru ca zic ca este gay (majoritatea).
Altii il urasc pentru ca il iubesc si nu pot fi cu el (fetele)
Altii il urasc pentru popularitatea lui, pentru ca are bani si femei.
Bafta laughing!

11 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ultima intrebare la care am raspuns pe site-ul asta, acum o luna, era la fel ca asta. Am raspuns atunci ca urasc ceea ce reprezinta, acum am dezvoltat o noua ura - aceea de a vedea mereu intrebari legate de felul in care il vede lumea pe pustanul asta efeminat si arogant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu-l urasc deci nu generaliza.

| Carmen100 a răspuns:

Lumea e plina de hateri. Daca nu ai hateri, nu existi. Acum unii oameni au ghinionul sa aiba mai multi hateri decat altii. Unii sunt invidiosi si altii chiar nu au ce face mai bine decat sa critice, altii pur si simplu se iau dupa ceilaltiwinking

| TheAvenger a răspuns:

Pentru că face muzică de căca.t, de-aia.

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ '' Who the *** is Justin Bieber?!''

| iubaretulcata a răspuns:

Pentru ca sunt invidiosi lumea asa se comporta pe o persoana care are succes...nu toata lumea il iubeste este ceva normal asta...

| sofstatics a răspuns:

Are o voce mai de fata. Si cum a inceput unu, s-au luat toti dupa el. Mie imi plac sincer unele melodii de la el.

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Offfffff, greu de zis

| adryana2001 a răspuns:

Pai nu il uraste. Faza e ca era si el odata la moda acum nu stiu cati ani, iar lumea deja se plictiseste si de-aia tot mai multi oameni incep sa nu mai fie interesat de el, fiindca vor ceva nou. Cu alte cuvinte, Justin Bieber e vechitura!

| FulgDeNeaVesel a răspuns:

Buna! Paii nu il uraste nimeni..cred, doar ca e enervant pentru ca se crede cineva asa important si e doar un cacacios care stie sa cante ..mare chestie sunt multe persoane cu voce mai buna ca a lui si nu sunt asa..adica tu ai vazut cum se imbraca? si inainte nu era asa. Oricum, nu zic ca nu canta bine, cui ii place sa asculte! Fiecare cu parerea lui. happy

| Roxanastyl123 a răspuns:

Toată lumea îl urăște ca Kika are voce de femeie și este pe invers