| vladd14 a întrebat:

Sall, mi-am descarcat jocul battlefield 3 si imi da o eroare de genu "the procedure entry point GetCurrentProcessorNumber could not be located in the dynamic link library KERNEL32. dll." ce sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
| bear4 a răspuns:

Paaaai, din cate am citit e din vina windowsului. "Battlefield 3 will not have Windows XP Support". Ai nevoie de windows 7 sau vista.

1 răspuns:
| Iliutz a răspuns:

E de vina ca ai pierdut fisierul kerenel32.dll descarca-l si copiazal unde ai instalat batlefield 3.