| lollykissgirl a întrebat:

Sall sunt mai noua pe aici si nope stiu cum se da funda, imi puteti spune plzzz? mersi mersi mult. a si cine imi zice FUNDAbig grinbig grincrying

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

La raspuns in dreapta iti apare o funda si dai click pe ea si se face portocalie. Atunci ai dat funda.

| aleCsandrra a răspuns:

Uita-te aici :). http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente. Daca nu gasest iti explix eu. Pai in partea dreapta a comentariillor sunt niste fundite si dai clik pe aia din dreptul raspunsului care il crezi castigator. :).

| ZoOzOLe a răspuns:

In partea dreapta a raspunsului pe care vrei sa-l declarii castigator daca dai cu cursorul vei vedea o funda dai click, vei primi o intrebare apesii pe da si gata! sper ca ti-am fost de folos

| HoneyCocaine a răspuns:

Langa raspunsul meu apare o fundita portocalie apesi pe ea, apoi pe DA si gata.Ia incerca la mine puppy dog eyes

| dyana_4835 a răspuns:

Pai dupa ce ai pus o intrebare vei vedea ca in dreptul fiecarui raspuns se afla o funda, pentru a alege raspunsul castigator si pentru a da funda dai clik pe si-anume funda laughing

deci. FUNDA?happy

| analove23 a răspuns:

Pai cand cineva tia raspuns la o intrebare tu in partea dreapta sunt niste fundite in jos da clik pe un la care crezi ca este castigator