| anonimus0123 a întrebat:

AM 14 ani sun baiat si se apropie banchetul de sf de an.nush cu ce sa ma imbrac imi puteti da vreo idee.

Răspuns Câştigător
| IsJustMe007 a răspuns:

Poi...nu e nevoie sa te impopotonezi. poti sa incerci ceva casual gen :niste pantofi, pantaloni de la costum[sau poti sa iei blugi sau niste pantaloni negrii simpli] si o camasa alba sau o culoare ***[crem] pe care sa o bagi doar unpik in pantaloni si la gat sa nu o inchizi incat sa nu mai poti respira, sa lasi ulitimi 2, 3 nasturiwinking eventual daca e frig poti lu-a sacoul[unul simpul ceva mai largut]. daca tot m-am apucat sa-ti spun cum sa te imbraci sa iti dau o idee si despre frizura laughing. daca ai parul scurt poti sa-l ciufulesti puti si sa ai un look fresh iar daca il ai cv mai lung poti sa il faci cu placa.Sa te distrezi!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Frate, nu te impopotona cu nu stiu ce haine, du-te imbracat simplu, in hainele in care te simti bine, ca nu e nevoie sa te imbraci nu stiu cum, ca oricum nu o sa observe mai nimeniwinking
Imbracate in ceva lejer si gatawinking

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Pai cautati un costum dragut http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0