| Kamelya178 a întrebat:

Am o intrebare : cine poate sa imi zica un nume pentru transformice mai frumos dar sa nu fie copiat de la ceilalti soricei!

Răspuns Câştigător
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

OK..Deci nume de fete....HMM sa ma gandesc: KamyHeart,Kameliapwp,Boomboonica,Kammelyna,Kammely, Kimydolce, Karina, Kateryna, Kimmypup..nu mai imi vin in minte laughing. Oricum sper ca te-am ajutat... Fundita?

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Nume de fata?'octavia' sau numele de pe TPU 'kamelyacool' happy sau 'camyfrumy' 'mousefrumyyy' cam atat stiu succes happy

| Popescu_Darius_2000 a răspuns:

Pai, vad ca ai dat funda, dar tot vreau sa te ajut deci uite niste nume asemanator : Kameliaxd, Kamikam, KamelyaLove, Sorikami. Sper ca te-am ajutat. tongue

| Alexandra_Maria_1995_Zwzd a răspuns:

Bibinutzica,catynia,vicavicutzica...funda?