| St3au2 a întrebat:

Sall TPU, am o problema mare ...nu stiu sa sarut si vreau sa sarut pe cinevatongue cine imi zice si mie cum pot saruta o fata sau imi da niste sfaturi ii dau funda normaltongue. Astept raspunsuri tongue

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Pai, in primul rand, se zice ca sarutul ideal trebuie sa te prinda cu buzele umede. Mai, dar nu plina de bale, intelegi... doar sa nu ai buzele uscate, ca e neplacut. Mult mai placuta e atingerea varfului limbii, pentru ca acolo sunt multe terminatii nervoase. Insa pentru ca tot acolo exista si papile gustative, e bine ca atunci cand iesi sa te pregatesti mestecand niste guma si sa oferi si ei.
Daca te refuza si tine la sosul de usturoi mancat nu de mult, sper ca guma ta sa fie suficient de eficienta pentru doua guri...
Nu te tine teapan, nu tine ochii deschisi si vezi ce faci cu mainile: adica sa nu cumva sa fie proptite pe ea, gata sa-i dai un branci.
anima tu atmosfera: musc-o usor de o buza, ventuzeaza-i boticul ca si cum ai papa o inghetata.
Lasa-te dus de val. Va veni si de la sine.
Succes!

Fundita?:*

6 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Vb frumos cu ea si intra in vb cu ea asa va vrea sa stati mai mult impreuna si va veti saruta mai repede
Http://www.gavagai.ro/blog/2007/08/29/cum-se-saruta-prima-oara/

| RaluuRaluu a răspuns:

Ca sa te incurajez. Nu e greu. Incepe cu un paput pe buze sh dupa inceppi sa deschizi usor gura sh va junactsi cu limba. kiss. E simplu love struck

| fLrYdzstr a răspuns:

La intrebarea ta pot doar sa rad rolling on the floor, nu exista stii sa inveti sa saruti nu stii ...Inveti cand te saruti ma nebunule stai lin ca o sa vezi nu te panica laughing

| Annonymus0000 a răspuns:

Sarutul frantuzesc e super! Curaj si bafta!

| SmileToMe a răspuns:

Inveti pe loclaughing