| adutzwtaw98 a întrebat:

Sall tpu.am o problema si va rog sa ma ajutati..Deci unchiul meu (Dan) din partea mamei a facut un copil cu o fata (Flori) si la botez a venit verisoara lui flori...si vreau sa ma combin cu ea.dar nu stiu sigur daca suntem neamuri sau nu.va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| anonimeiter a răspuns:

Pai frate uite nu poti sa te conbini cu ea daca unchiul tau are un copil cu verisioara ei pentru ca acum sunteti rude mai ales daca sau si casatorit laughing.

| ouc a răspuns:

Nu