| Lorycica1 a întrebat:

Am si eu o intrebarehappy.Am un telefon Nokia C2 01 de la Orange si vreau sa bag o cartela cosmote in el, prima data imi cere un cod ( al telefonului), l-am bagat dar dupa aceea imi cere un cod de deblocare sau ceva de genu, mi-l puteti spune daca stiti. Am mare nevoie!

1 răspuns:
| Anon352 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu el la Orange sa-l decodezehappy Eu asa am facut si atata trebuuie sa faci te duci acolo si zici Buna ziua as vrea sa imi decodati telefonul ca doresc sa ma mut pe cosmote etc. cred ca stii si tu cum sa zici. Bafta!