| NeoN_7492 a întrebat:

Am un prieten care are platfus nu stiti cum se trateaza? Rasp. bun ia fundaitza!tonguepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Salut platfusul se trateaza prin multe masaje la talpa si ar fi bine sa-i spui la pr tau sa-si cumpere adidasi speciali pentru asa ceva sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Uita`te pe http://www.sfatulmedicului.ro/......fusul_1621 si vei vedea din ce cauza s`a facut si scrie si tratamentul impotriva platfus`ului. :)

---> Numai bine! :o3

| LiviuL a răspuns:

Se Trateaza cu Kinetoterapie sau cu niste talpici speciale care le bagi in pantofi... cauta in orasele mari astfel de cabinete o sa ii faca talpicile in cateva zile si poate sa inceapa "tratamentu"
PS: E Dureros! Funda!big grin