| NoName754 a întrebat:

as vrea sa fac o serie de minecraft(co-op) dar nu stiu
cu cine sa fac(adica nu am cu cine) si as vrea sa fac cu cineva
cu 2-3 jucatori de minecraft si unul sa filmeze si unul sa faca
un server de minecraft(daca stie,daca nu stie, stiu eu un server
de survival pe care o sa jucam pe el) si cine este interesat
sa lase id-ul lui de skype aici la raspuns! Cine vrea sa faca
primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu, dar poate vr si doar cu email? Oricum eu ti-l dau : carbon_alex5@yahoo.com

| Mihai107debu a răspuns:

Eu as vrea.
skype:bulaioctavian