| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa invat Parkour dar nu prea gasesc unde sa ma inscriu daca ma puteti ajuta vas fi foarte recunoscator!

1 răspuns:
| TuRneR01 a răspuns:

Am facut parkour, el n use invata undeva decat in SUA in Romania nu exista sali de parkour, el se invata pe strada, trebuie sa stii sa-ti controlezi foarte bine corpu, e un sport palpitant dar si riscant poti sa-ti rupi picioare maini, trebuie sa incerci pana reusesti, cazatura cu cazatura, daca crezi in tine vei reusi, sunt si tutoriale pe net dar ele nu prea te ajuta iti spun din experienta