| PitikPatry a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa-mi conving parintii sa-mi cumpere un telefon nou. dau funda.multumesc!:X.

Răspuns Câştigător
| ioana32 a răspuns:

Uite tu mami si tati cumparatimi un telefon.nu vedeti ca toti colegi mei au telefoane noi si frumoase numa eu nu am.va rog.fac orice.o sa va multumesc foarte original.va roggggggggg. funda

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai e mult pana la craciun si atunci le zici ce cadou vrei.

| YOopGirl a răspuns:

Pai dupa parerea mea ai putea incerca sa le zici ca ii vezi pe prietenii tai cu telefoane noi si care au multe optiuni si multe chestii pe ele, iar tu nu poti sa il folosesti la nimic sau sa incerci sa te prefaci putin ca tu crezi in "Mos Craciun" sau "Mos Nicolae" ca sa iti aduca unul nou, in caz de nu reusesti nici asa incearca sa ii faci sa creada ca tu cbhiar ti-l doresti si poti renunta la ceva anume ca shoppingul de haine sau altceva pentru un telefon... sper ca te-am ajutat si fundita?:X

| CynicalCunt a răspuns:

Ii omori, le iei bani si iti cumperi singura:*nu toti avem aceeasi parinti pisi, fiecare om e altfel

| ioana32 a răspuns:

Va rog va rog fac orice toti copiii au telefoane performante si frumoase numa eu nu