| Theaxniz a întrebat:

Cand primim vacanta si cat dureaza? sunt total in ceata. Dupa scoala altfel? care este saptamana viitoare.Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| SoulDream a răspuns:

Da, dupa saptamana altfel primim o saptamana vacanta, iar apoi inainte de Paste avem zilele de miercuri, joi, vineri si luni dupa Paste liberwinking

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Vacanta de primavara – sambata, 6 aprilie 2013 – duminica, 14 aprilie 2013

Va dura o saptamana vacanta de primavara dupa "saptamana altfel".

http://www.agenda.ro/......lea/274386

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana9913 a răspuns:

Dupa scoala altfel o saptamana. si de pasti doar o zi sau 2 ..asa cred