| skarner a întrebat:

Sall TPU, ce credeti despre sfarsitul lumii, va fi in 2012? Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu deoarece numai Dumnezeu poate decide cand vine sfarsitul lumii. Sfarsitul lumii poate fi si peste 1 minut nu neaparat in 2012.Cand crede Dumnezeu ca este momentul atunci se v-a intampla.D

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Imi cer scuze raspunsul s-a trimis inainte sa-l termin deci Dumnezeu decide cand vine momentul deci nu avem de ce sa ne panicam degeaba.Numai bine.

| Dumnezău a răspuns:

Poate... devil
Daca e sa se intample ceva urat, trece Nibiru pe langa noi. :-ss

| DeEAஐ a răspuns:

Dar noi suntem Dumnezeu?broken heartsfarsitul categoric e aproape, Dumnezeu ne da multe semne! dar in nici un caz nu ne-ar face cunoscuta si ziua!

| blackrose269 a răspuns:

Din cate catastrofe se petrec, ai zice ca da.Doar pentru ca, calendarul mayas se termina in data de 12.12. 1012 nu inseamna ca asa va fi si la noi.Intr-adevar s-a intamplat ceva, si la noi se va intampla numai ca nu neaparat in acea data.Asta este parerea mea.big grin

| GumzZz a răspuns:

Eh...mie mi se pare o porcarie laughing

| SorynaSweet a răspuns:

Sunt semne ca vine apocalipsa dar nu cred laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anutzaxx a răspuns:

Buna se pare ca sfarsitul lumii este mainewinking cica laughing pe 21.05. 2011.
Acum suntem in 20.05. 2011 as vrea sa-mi mai petrec timp cu prieteni happy

Chiar mai crezut laughing)) eu nu prea cred laughing))
A si nu mai este in 2012 daca e pe 21.05. 2011.

Bye wave

| Codrynutza a răspuns:

Nu va fi deoarece nostradamus a spus ca va fi in 4007. acum nu aveau despre ce subiect sa vorbeasca la tv. si aste e doar de la un film. mayasii parca nu pot sa-si faca alt calendar.pup! sper ca vei alege un raspuns corect

| ubythacool a răspuns:

Dc sa fie sfarsitul lumii? Dumnezeu a creeat lumea ca in 2012 sa o distruga? in niciun caz