| SweetGirl_9963 a întrebat:

deci: iubitul prietenei mele cele mai bune este cel mai mare dusman al meu. ea vrea sa iesim toti 3 in oras, dar eu nu vreau si i-am zis ei ca daca il vad lui ii rup parul din cap. de fiecare data cand il vad, la cate mi-a facut, imi vine sa il omor angryangryangry! ce ar trebui sa fac? sunt plina de nervi.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu iesi,sau,iesi, dar fa misto de el, asa te poti revansa thinking

| NightHeaven a răspuns:

Daca tii intr-adevar la prietena ta ti-ai da seama ca in ciuda faptului ca e prietenul ei, te invita si pe tine ca prietena cea mai buna. Ai putea cel putin de cateva ori sa faci abstractie(adica sa ignori) faptul ca nu il suporti si pentru prietena ta sa iesi fara sa dai de inteles ca nu il suporti. Nu ii mai zice ca nu il suporti, este totusi prietenul ei.Ti-ai pus vreodata intrebarea daca tu ai avea gagic la care chiar tii si ar veni ea prietena ta cea mai buna si ar incepe sa iti spuna ca il uraste si ca nu il suporta?happy Eu zic sa fii diplomata sa incerci sa il ignori atunci cand iesiti impreuna. Daca iti e atat de buna prietena, poti face asta fara probleme. NightHeaven

| Dave_6871 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa lasi balta dusmania pentru ca chiar daca e cel mai mare dusman al tau ii totusi iubitul prietenei tale si ar trebui sa va intelegeti totisau doar incearca sa fii prietena cu el fata de priietena ta si in rest nu tu stii cum faci. Sper ca te-o ajutat