| mihaita94 a întrebat:

Sall TPU
este o melodie de petrecere care imi place foarte mult dar nu stiu cum se numeste si ma gandeam poate puteti sa ma ajutati.
cred ca o canta emilia ghinescu si paleru, si stiu si cateva versuri care le-am tinut minte
suna cam asa" cand ma trezesc dimineata si esti bade langa mine" ce frumoasa este viata... " si de aici nu mai stiu ca am auzit-o intr-o discoteca la tara. astept raspunsuri cat mai repede va rog.
cine imi spune are funda garantat. :d

2 răspunsuri:
| annamylove a răspuns:

Denisa – Vino bade langa mine

| Petronela_Donea_1996 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=P6FZ7sD2YXM
stiu ca au trecut 6 ani...dar totusi:)))asta e melodia