| Eualex667 a întrebat:

In curand am sa implinesc 18 ani.Imi puteti spune va rog frumos cum sa imi petrec majoratul, in cazul in care nu am prea multi prieteni? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

La tine acasa, o masa festiva, simpla, sau te duci cu prietenii tai la restaurant si stati cateva ore, inchiriati o masa si platesti consumatia si cam atat! In alta parte nu ai, nu are rost sa inchiriezi un local intreg. Bafta, La multi ani si Craciun fericit!

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

La majoritatea am observat ca le place in club.
eu mi-am facut majoratul acasa si au strambat din nas. happy din acelasi motiv, ca nu aveam foarte multi bani.
poti sa le faci pur si simplu cinste. o pizza, un suc ceva. daca vrei ceva cu muzica, bautura etc atunci un club sau la tine acasa. depinde ce prieteni ai happy
mai bine putini si buni decat multi si.