| deea3butterfly a întrebat:

Sall TPU:* in curand vine ziua de nastere a fostului meu prieten....as vrea sa-i trimit un sms dragut...(inca mai tin la el) as vrea sa fie ceva simpatic, ceva cu iubire da nu exagerat si serios tinand cont ca face 21 de ani:*

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ne faci noua o farsa sau ii faci lui?

| andreeaeubwaa a răspuns:

Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger

Poate cândva o să te strâng de mână, să. ţi spun : orice s.ar întâmpla. rămânem împreună

De fiecare dată când îmi apari în minte, realizez că zâmbesc! blushing

iar pe langa ele poti adauga la multi ani... sper ca te-am ajutat; o3!