| AlexFOCA a întrebat:

Joc metin2 ro si sunt pe serverul Sagita. Am nivel 34 si vreau sa imi iau o mortala ( armura de 34 war ) +9. Faza e ca, costa mult. Cum pot face foarte repede bani la lvl meu? Adica ceva sa adun itme si sa le vand? Funda xD

7 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite aici niste metode utile de facut bani pe Metin:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

| shhhs a răspuns:

Poti vedea cum poti face bani aici:
http://continentalguard.blogspot.ro/......tin-1.html

| shhhs a răspuns:

Salut,
1.Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| StereaCosmin a răspuns:

Salut Alex!
Ca sa faci bani pe metin2ro e simplu si eficient.(crede-ma si eu fac la fel)
Iati un tarnacop si du-te in Templul Hwang din Valea Sewngryon.
Inatra in templu si cauta multe zacaminte, scoate minereul din ele si apoi du-te la alchimisti respectivi pentru a le transforma in finisaje. Dupa ce ai facut finisajul vindel cu 350.000 de yang la cei care vor sa cumpere.
Bafta la joc.
App: Cand vrei produce finisajele du-te la alchimistii specializatu.( daca ai lem de abanos du-te la alchimistul de lemn de abanos, daa ai lacrima cer du-te la alchimistul de lacrima cer) Sper ca te-am ajutat.

| kenWeLlOo a răspuns:

Cel mai bine si cea mai folosita metoda pe care si eu o folosesc e pe acest site http://mt2ro-cadouri.blogspot.ro/ nu e facke pentru ca e facut special de metin2ro pentru a darui cadouri l-am incercat si eu iar a doua zi pe cont mi-a intrat 20kk si 25md

| Pandelecosmin_Cosmin_1992 a răspuns:

Pai,nu stiu ce sa zic daca vrei sa ai banii...(infiniti cred)incearca cu hacuri cv dar daca nu vrei sa te prinda gm-u si sa-ti dea ban du-te ori in dt dar acolo s-ar putea sa te omoare ori in munte sau v1 sau omoara generali brutali si vinde ce iti pica vezi si tu

| Gabitzu1001 a răspuns:

Incearca sa omori cativa generali brutali (la care pica fms-uri). daca stai 2 ore fara sa te deranjeze nimeni si te consideri o persoana norocoasa faci rost cam de 2-3 fms-uri (sabie luna plina)