| ABY2002 a întrebat:

Sall TPU,La scoala este o fata pe care o plac foarte,foarte mult si ea stie asta dar zice ca nu-i place de mine,si cand sta aproape de mine sau in autobuz se uita la mine si cand intorc privirea spre ea se preface ca se uita in alta parte,ea in general sta cu prietena ei,nu stiu ce sa mai cred, va rog ajutati-ma.:* :* :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ţi-a spus deja că nu te place, cu ce vrei să te mai ajutăm? Vrei să o capturăm şi să o batem pe fată până te place?
Dacă se uită la tine în autobuz e posibil să te bârfească şi să râdă de tine cu prietenele ei, aşa fac tipele de genul.
Dacă vrei să o cucereşti totuşi, schimbă abordarea. Nu te mai comporta ca un obsedat. Fi tu ăla indiferent, fetele vor ceea ce nu pot avea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai curaj
BAFTA!winking

| 16Gabriela a răspuns:

Poate e timida smug, gesturile conteaza foarte mult, vorbeste cu ea.

| esme12 a răspuns:

O poti intreba daca ii place de alcnv Si cand esti singur cu ea vb serios si spune-i tot ce simti pentru ea poate o sa se sfarseasca cu un sarut