| mafialuialinus a întrebat:

Sall TPU

Mi-am recreat un cont de blog+youtube si nu stiu cum sa acord il monitorizez.

http://metodedefacutbanipeinternet.blogspot.ro/

Acesta este blogul.Am scris 2 lucruri pe el.Si vreau sa il monitorizez cu Adsens sau alta metoda de a castiga bani.Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Monetizezi, nu monitorizezi. Uita-te in DEX sa vezi ce inseamna "a monitoriza"

Ai undeva la 0, 02% sanse sa iti monetizezi acel blog (sa dai de vreun reviewer cascat). Google nu este de acord cu promovarea PTC-urilor de nici un fel (scrie undeva in ToS).

Aici poti incerca sa il monetizezi dar nu cred ca vei reusi: www.google.com/adsense