| Giussepe a întrebat:

O întrebare pentru fete. A-ti fi atrase de un baiat care abordeaza stilul hip-hop(îmbracaminte, purtare, si care canta hip-hop). FUNDA+VOT.

12 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da,de ce nu ?

| louise a răspuns:

Normal laughing ce conteaza cum se imbraca sau ce muzica asculta. poate sa fie oricum daca imi place imi place si gata laughing nu hainele i`l fac p om. big grin funda smugsmug?

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai fiecare dintre noi avem alte gusturi la baieti, mie sincer nu imi plac tipi in stil hip hop, dar astea sunt gusturile mele, daca tie iti plac, nici o problema:*:*:*:*.
Mult noroc:*

| kittykat a răspuns:

Am multi prieteni care au,, adoptat,, stilul hip-hop si ma inteleg chiar fff bine ca ei deci da dc nu. Si mie imi place muzica hip-hop ff mult love strucklove strucklove struck si i n legura cu imbracamintea si purtarea depinde exista mai multe feluri de hip-hop`ari big grin cei care chiar se comporta ca atare stilululi si cei care cred ca a fi hip-hop`ar tine doar de injuraturi straight face deci mda depinde thinking

| Marghioalaa a răspuns:

Nu

| TeoBizz a răspuns:

Pai, sincer, ala e genul de baiati care-mi plac, deci da. Mi se par draguti si de treaba si de gasca si toate cele. ^^
fundă?; o3?

| Răspuns_9097 a răspuns:

Da thinking Chiar am avut o relaţie cu o persoana de genul astabatting eyelashes

| BBdragutza a răspuns:

Yeah baby, normal ar fi asa tare dar sa vad daca si gasesc unul! Bye, Bye!

| EuTeIubesc a răspuns:

Sall.zz! Da! Pt ca mie, personal imi plk hip-hop.ul mult!:XDar sa fie si dragutlaughing

| xDoiObrăjori a răspuns:

Nu deoarece nu conteaza cum arata acel baiat! Conteaza sa-mi placa ca si comportament. Eu sun o fire careia ii place corectitudinea, deci nu pot sa siu atrasa de un tip care nu stie ce inseamna reguli! Si imi place stilul hip-hop dar daca un baiat abordeaza acest stil ma voi apropia de el asa...rece, iar daca vad ca totul este OK relatia poate sa continue! Funda?

| LooLooLoo a răspuns:

Si eu ma imbrac cu haine mega largi si sunt fata.straight face ask genuri de muzica mai nebune. gen rock,dubstep, hip-hop, dnb.prietenul meu ask manelehee hee. deci nu conteaza imbracamintea sau genul de muzica atata timp cat va potriviti. CONCLUZIE : NU hainele il fac pe om tongue

| frumm10 a răspuns:

Depinde.in general da!happy