| LukaVocaloid a întrebat:

Pt fanii anime duminica trecuta a aparut un nou anime cu baschet si azi a aparut al 2 episod dar am uitat cum se numeste era vorba despre un baiat "fantoma" adica lumea nul prea observa si excela in pase va rog cine stie cum se numeste dau funda si vot la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| NinaaAlee a răspuns:

Kuroko’s Basketball. :x
Link : http://www.deseneanime.ro/desene-animate/k/kurokos-basketball/
E un anime foarte interesant. Are 2 sezoane insa sez. 2 va apărea doar in aprilie :|.