| iulianpuscasu a întrebat:

Seara ies cu prietenii pana la 11-12 dar nu stim ce sa facem ca ne plictisim, sa sunam cu nr asc ce glume sa facem altceva... da funda pentru cele mai distractive si mai multe chestii

Răspuns Câştigător
| Al3xCojbuchi a răspuns:

1) Duceti-va la un telefon comun si sunati la 112 apelul e netaxabil.Cand a raspuns operatoarea spuneti Aaa... ma scuzati voiam sa sun la 113. 2) Unu/Mai multi sa stea pe un trotuar si altii sa stea pe celalalt trotuar.Cand vine o masina va prefaceti ca trageti de o sfoara si ala cu masina se va oprii. Daca iese la voi fugiti si nu va opriti o sa vrea sa va sperielaughing.3)Cand mergeti pe strada sa trageti fustele/pantalonii de pe fete si fugitilaughing sper ca v-am ajutat

4 răspunsuri:
| elmo2011 a răspuns:

Eu cand ies pe afara: joc jocuri (carti, monopoly), povestesc si incerc sa ies cu persoane cat mai diverse ca sa nu ma plictisesc de un grup, si dupa cum se spune ca daca stai prea mult in compania unor persoane devii ca ele, daca iesi cu multi devii o persoana f activa social, ce e tare. alte idei, mergeti cu masina si pe la trecerea de pietoni cand cineva asteapta scoateti capul pe geam si urlati "BOOO!", sau stati la semafor si vindeti fornetti laughing daca mai vrei alte idei traznite da-mi pm ca acum nu imi vin pe moment

| iulianpuscasu explică:

@mIsUpRiEtEnUlLuILLorD we da asa te distrezi u nu?laughingrolling on the floor bv multa minte laughing

| iulianpuscasu explică:

Mai vreau idei apoi aleg rasp castigatooor

| mIsUpRiEtEnUlLuILLorD a răspuns:

Incercati sa va mirositi la fund si cel care pute cel mai groaznic va trebui sa dea o bashina in public, in mijlocul a 500 de oameni si sa aiba si un microfon in zona fundului sa se auda.