| papushika00 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cu ce se asorteaza colantii negri.

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Colantii negrii merg cu bluzele lungi si colorate [gen:galben, verde, rosu,alb, mov]. Plovore, maieuri, camasi lungi. Bafta!

| DeeaMarry a răspuns:

Colantii se asorteaza cu orice bluza sau rochie destul de lunga incat sa iti ajunga cel putin PANA LA O PALMA SUB FUND! Te rog, nu purta colanti cu ceva mai scurt de atat daca nu vrei sa arati vulgar!

| crisuux000x a răspuns:

Colantii negri merg cam cu orice. uite aici niste idei: http://www.google.ro/......tp?/search