| CristiMC a întrebat:

vreau sa castig si eu o sama de bani cu ajutorul internetului ca sa am de cheltuit pls cine ma ajuta funda plus vot! nu vreau escrocheri!

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

De fapt,chiar asta o sa gasesti peste tot pe internet doar "escrocherii" nu exista o metoda eigura de a face bani pe internet,crezi ca daca ar mai fi, lumea ar mai sta pe TPU?
Poti munci cu jumatate de norma, sau la vecini, le spui ca ai nevoie de bani, si muncesti.Pe internet nu se fac bani! Eventual ii poti cheltui.