| maaiiii1 a întrebat:

Vreau sa mi iau si eu niste haine de la Porc dar nu prea stiu melodii de la Deliric, si rad naiba colegii de mine ca mi iau de la Porc si nu ascult Deliric. So Please imi puteti spune niste melodii de la Deliric?

Răspuns Câştigător
| iHateLuckyPersons a răspuns:

Pai daca nu asculti Deliric sau macar CTC, nu inteleg de ce sa-ti iei.Ma rog(nu la Dumnezeu), asculta si tu "Secretul din Atom'' de la CTC,''Dificultati tehnice'' albumul ala nou cu Sillent strike,''Delicatese'' si ''inspectia tehnica periodica''.CAM asta-i toata discografia si mai avea el niste bucati mai vechi ''Jupiter-solutii extreme''si mai erau cateva

1 răspuns:
| mentholinks a răspuns:

Nu ne schimba anii. Cea mai reusita piesa.