| NorbO a întrebat:

Sall TPU, zilele astea tot ma batea un gand, vreau sa imi cumpar un laptop si vreau sa fie ok dar nici prea scump si m-am gandit ca voi poate imi dati niste sfaturi.
Eu nu prea ma joc( dar sa fie abt si pentru asa ceva:)) )
Ma gandeam sa il cumpar de pe net, voi ce credeti e idee proasta:-?
Pana acum asta mi-a atras cel mai mult atentia http://www.cel.ro/......5470-l/... deci sa fie la vreo 13-16 milioane:-? aveti voi vreo idee mai buna?
Funda + Vot desigur

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Laptop`urile Apple sunt cele mai de calitate + ca sunt superbe! happy

---> Nu sunt foarte scumpe, asa ca daca vrei un laptop care sa rezste peste 5 ani, atunci cumpara`ti un laptop Apple.

----> Numai bine! puppy dog eyes

| NorbO explică:

Si ma intreb eu acum oare tu care parte din 13-16 kk nu ai inteleso?