| claudiu_9632 a întrebat:

Sall... trebuie sa merg la starea civila unei persoane si m-am gandit sa ma imbrac cu o camasa roz, o pereche de jeans si tennishi. ce parere aveti? dati si mie o idee descpre cum masi pute imbraca. app sunt baiat si am 16 ani. fundita pentru un rasp frumoswinking

1 răspuns:
| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Camasa roz? glumesti,rozul e pentru gay parerea mea,imbraca-te intr-o camasa neagra sau gri,sau nuanta verde sters, o pereche de jeans culoare neagra, sau albastra si o pereche de tenisi All star.