| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Va rog sa ma ajuta-i. Tata a pus o parola pe bios pe care nu o stiu, Cum as putea sa accesez calculatorul fara sa se intamaple ceva la calculator(Adica sa mai fie parola in caz de il stang big grin)

1 răspuns:
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Pfffff daca ai ajuns ca taicatu sa-ti puna password pe bios oh go on,thinking nu cred ca e posibil. n-ai decat sa mai instalezi un windows si sa fie paralel cu ala parolat thinking dar presupun ca nu te pricepi avand in vedere ca ai permis ca taicatu sa-ti paroleze pcthinking