| AnonimataXD a întrebat:

Sall vreau sa-mi cumpar uun telefon dar nu stiu daca sa mi-l iau cu touch screen sau qwerty?
funda:X:X:

4 răspunsuri:
| TheGeorgeGeo a răspuns:

Care e problema, voi fetele aveti gherutehee hee asa ca acestea sunt mai bune pentru qwerty! iar pentru ts sunt rele deoarece il zgariati :*

| BloodyBlade a răspuns:

Ia-ti cu touch screen!

| ghibaflo a răspuns:

Depinde de buget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu qwerty! 100%! Eu am Nokia C3-00, si sunt extra mega multumita de telefon!happy Sper ca te-am ajutat, daca vrei cauta mai multe pe net despre Nokia C3 si ai sa vezi! Pa