| pixieroxx a întrebat:

Sallutbig grinbig grinbig grin vreau de revelion sa imi aranjez parul si nu stiu cum. am parul mediu aproape scurt. si ma gandeam sa imi fac cateva suvite. parul meu e saten nu prea inchis. ce culoare mi s'ar potrivi pentru suvite? (in afara de suvite blonde).big grin sam breton pe o parte, si vreau sa ii dau un pic de culoare doar spre varfuri. cum sa fac ca sa imi iasa bine?big grin fundita:X

Răspuns Câştigător
| Oάηά a răspuns:

Pai daca ai parul saten nu prea inchis parerea mea ar fi sa-ti faci juvite roscate daca ai parul mediu si daca til mai faci si cu placa ti-ar sta super(ca asa am si eu parul mediu saten nu prea inchis si am juvite roscatebig grin)

1 răspuns: