| Vetereanu69 a întrebat:

Sallut TPU as vreau si eu niste jocurii care sa mearga in modul multiplayer adica in retea sa ma joc cu fratele meu, eu am un laptop HP compaq nc 6220 cu 1 gb ram placa video de 128 mb crying, procesor de 2.00 ghz iar el are un Acer cu 2 gb ram procesor de 2.70 ghz si placa video de 64 mb dau funda celui ce imi spune cele mai multe jocuri

1 răspuns:
| SkYArRoW a răspuns:

Pai muliplayer sunt jocuri:
shooter:halo1, counter strike (1.5,1.6,1.8),gta san andreas multiplayer, half life.
cu masini:need for speed most wanted
jocuri cu grafica slaba(jocuri facute mai vechi):mario bros, minecraft, claw(daca stii cum sa il faci in multiplayer)
cu fotbal:fifa 07, fifa 08
jocuri medievale:metin 2, world of warcraft(nu stiu daca merge uitate la cerinte)la fel si la Aion si la Cabal, 4story.
Jocuri sport:NHL 2002.
Sper ca ti-am fost de ajutor