| xXx_6966 a întrebat:

Sallut! vreau sa-mi cumpar kitara electrica IBANEZ. voi ce parere aveti despre aceasta firma.(6 strune, solo)?

3 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Cumpara-ti!

| Kankuzu a răspuns:

Salut.Eu iti pot recomanda intre 500-1200 lei sa iti iei ibanez
Intre 1500-3000 fender. dar daca vrei intre 2300-3000 ia-ti ibanez
(eu zic pentru incepatori sa isi ia Gio Ibanez si gasesti si cu 1000 lei sau daca vrei electroacustic poti sa iti iei cu 1200 lei sau si mai ieftin
Sper ca te-am ajutat bafta si nu-ma bine

| Lyyvyyu a răspuns:

Salut! Am o parere foarte buna despre chitarele Ibanez, in special pentru muzica rock. Vand un Ibanez Rgt42dx ( http://forums.rgc.ro/......id__597751 ) pentru a-mi lua un alt Ibanez! Chitara este intr-o stare ffff buna din punct de vedere estetic, dar si tehnic. Poti sa o probezi fara nicio problema.
Da-mi un rasp daca te intereseaza te rog!