| portocalăăă a întrebat:

Sallz friendshappy
Puteti sa-mi ziceti niste replici cool in caz ca cineva imi zice vreo rautate?
De exemplu:
In loc sa zic cand cineva se ia de mine "; Esti prost?"
Ii zic frumos "Prietene, esti putin senil?"
Mss.
Fundita.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1.Chiar n-ai nimic mai bun de facut?
2.Suferi si tu de boala bagarii in seama?
3.Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

| Bacemi a răspuns:

@AliCe In WoNdErLaNd, eu ti-am raspuns la intrebare. Ce am scris eu erau replici pe care le-ai putea da celor care sunt rautaciosi. Nu ti le-am adresat tie. Daca ai fi vazut raspunsurile mele de pana acum ai fi vazut ca nu sunt genul sa fac misto de altii. Am vrut sa te ajut si tu ai interpretat gresit.

| portocalăăă explică:

@bacemi.
In primul' rand, intrebarea nu e pusa de mine, ci de o prietena de-a mea.

1. Ce poate sa faca daca toata lumea o ia peste picior?
2.Eu cred ca tu suferi, nu eu ma pun sa dau raspunsuri rautacioase.
3.Nu te confund, nu am venit la tine sa te rog in genunchi,"te rog raspunde-mi"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi, http://rozzy.sunphoto.ro/cum_sa_jignesti_fara_sa_injuri, eu le folosesc adesea!