| Tinkabell a întrebat:

SalooOotare! ce filme va plac voo cel mai mult? si care sunt acelea, dar care sunt preferatele voastre? dati exemple happy

Răspuns Câştigător
| Chryssy_9830 a răspuns:

Mie imi plac filmele horror s-au cel putin thriller cateva ex ar fi: The Amityville, House of wax,Wrong Turn,SaW, Shutter, Mirrors...etc happy

1 răspuns:
| kiddscream a răspuns:

Twilight 1,2, 3 o sa fie si 4, 5 si o sa imi placa si alea:X avatar...iron road part 1 part 2, remember me, bruce almight, the mask.a muscular nanny.si altele dar nu mai stiu cum se numesctongue