| ioneldan a întrebat:

Salu TPU! am si eu o intrebare cam ciudata zic eu: acum cu noua lege ca cei de la licee cu profil tehnologic dau diferente ca sa dea bacul national. uite de exemplu eu o sa fiu admis la un liceu tehnologic care are un profil pe filiera teoretica( la mine in hudet sunt 3 licee dar nu vreau sa dau numele judetului) eu o sa dau direct bacul national sau dau diferente ca cei din liceu? funda!

1 răspuns:
| Omnitrix a răspuns:

Daca esti la filiera teoretica vei da doar bacul national! Fundasmugpuppy dog eyes?