| Hope_9316 a întrebat:

Saluatare tuturor si La Multi Ani!
As vrea si eu putin ajutor in crearea unui blog. Mai exact, as vrea sa imi fac unul, dar nu prea stiu cum:-D Ma puteti ajuta, va rog mult de tot! Orice idee e binevenita:-)
Multumesc anticipat si inca o data La Multi Ani si un An Nou Fericit!kiss

Răspuns Câştigător
| SandraPhantomhive a răspuns:

Hey Hope!
Si eu am un blog :D
Pai sunt trei site-uri unde poti sa-ti faci un blog :X
1. Blogspot
2. Blogger
3. Wordpress
Eu mi l-am facut pe Wordpress pentru ca este cel mai bun dupa parerea mea. Deci, intri pe Wordpress.com, dar mai intai trebuie sa iti faci un cont. Apoi pui numele link-ului care vrei sa il aiba blogul (gen http://iloveyou. wordpres...), apoi dai cu mouse-ul pe sus pe "my blogs" si dai pe new post. Cred ca te descurci de aici.
Sper ca te-am ajutat. Funda? :X:X:X

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

La multi ani si tie! Intri pe www.blogspot.com, iti faci cont, apoi bifezi Trimitere cod prin mesaj, setezi tara si bagi numarul tau de telefon, primesti mesajul, bagi codul, alegi sablonul si gata. Ai un blog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.blogspot.com
www.my-blog.com
Dar cu blogspot e usor.
:)