| Marinusky a întrebat:

Salut a cumparat cineva adidasi de aici : baschetimania.com? Sa imi cumpar? A cumparat cineva de pe acest site? Stiu ca nu sunt originali, dar nici nu vreau sa primesc vreun cartof in cutie.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu cred ca se pune problema sa nu-i primesti. Doar ca s-ar putea sa existe o mare diferenta de calitate intre ceea ce vezi in poze si ceea ce primesti. Si returnarea s-ar putea sa fie dificila sau imposibila.
Daca titularii marcilor se prind si descopera politia unde au marfa le-o confisca si le-o distruge si le face si dosar penal. Astfel de siteuri sunt ILEGALE si nu beneficiezi de protectia ANPC daca nu esti multumit de achizitie.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat